top of page
Pagrįsti farmacijos rinkos sprendimai

WEB prisijungimas

Esate ne savo darbo vietoje ir skubiai prireikė duomenų? Prisijunkite prie duomenų analizės internetu.

Rezultatų pasiekiamumas realiu laiku ir jų vertinimas yra vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių sėkmingą sprendimų priėmimą. pharma.CITY interaktyvi informacijos analizė leidžia stebėti duomenų dinamikos srautą nesant savo darbo vietoje. 

pharma.CITY

Logo2.png

*Prisijungimas suteikiamas įsigyjantiems norimus duomenų paketus. Dėl prisijungimo teisių kreiptis žemiau nurodytais kontaktais. 

Prisijunkite 

prie pharma.CITY kompiuteriu arba savo telefone / planšetėje

Analizuokite 

ir operatyviai reaguokite į esamą situaciją

Valdykite 

verslo procesus net nebūdamas

biure

Devices-rafiki.png
Browser stats-rafiki.png
Site Stats-rafiki.png
Naujienų skiltis

Kasdien atnaujinamos specializuotos medicinos ir farmacijos rinkos naujienos Lietuvoje bei pasaulyje. Pristatomi mokslo tyrimai ir inovacijos, sveikatos priežiūros srities aktualijos. 

Centralizuotų pirkimų duomenys

Kiekvieną mėnesį kartu su atnaujinamais didmenininkų duomenimis yra galimybė papildomai matyti sudarytų Viešųjų pirkimų sutarčių duomenis.

Live - tiesioginės komunikacijos kanalas

Informacijos ir ryšių technologijos įrankis leidžiantis pasiekti gydytojus realiu laiku - siųsti personalizuotą informaciją bei komunikuoti video konferencijų pagalba.

Pivot ataskaitos

Pivot ataskaitos atitinka PharmaZOOM Desktop Pivot Report funkcionalumą. Ataskaitas galite generuoti ir internete.

eStatistikos ataskaitos

Šiose ataskaitose galite susipažinti su bendra situacija medicinos rinkoje, stebėti sergamumo bei vaistų suvartojimo dinamiką. Tai gydymo ir vaistų skyrimo statistika.

Power BI ataskaitos

Individualizuotos interaktyvios ataskaitos ruošiamos pasitelkiant rinkos duomenų integravimą su Power BI verslo analitikos įrankiu, leidžiančiu efektyviai stebėti farmacijos rinkos pokyčius.

bottom of page